Skåp 1930-tal

Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, Sverige, 1930-tal, fanérat med lönn och rot, nyckelbussning i mässing, delvis inrett med lådor, höjd ca 149,5, 47,5x160 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre ytskador

330010

2015-09-26