Skåp 1930-tal
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, Sverige, 1930-tal, fanérat med lönn och rot, nyckelbussning i mässing, delvis inrett med lådor, höjd ca 149,5, 47,5x160 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre ytskador
330010
2015-09-26