Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, mansporträtt, bär text i vänster hörn A Sindy, i höger hörn otydligt monogramsignerad, olja på duk, ca 77x63 cm
Retuscher, smärre färgbortfall, ytskador
330018
2015-09-26