Bordslampfot jugend

Bordslampfot jugend
Bordslampfot jugend
Bordslampfot jugend
Bordslampfot jugend
Bordslampfot jugend
Bordslampfot jugend

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPFOT, 1900-talets början, jugend, nysilver, kvinna hållandes en blomsterkorg, höjd ca 44 cm

Nysilver med slitage, sockel i gulmetall, senare kablage

330045

2015-09-26