Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPFOT, 1900-talets början, jugend, nysilver, kvinna hållandes en blomsterkorg, höjd ca 44 cm
Nysilver med slitage, sockel i gulmetall, senare kablage
330045
2015-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här