Konrad Ekdahl-Askim olja 1938

Konrad Ekdahl-Askim olja 1938
Konrad Ekdahl-Askim olja 1938
Konrad Ekdahl-Askim olja 1938
Konrad Ekdahl-Askim olja 1938
Konrad Ekdahl-Askim olja 1938
Konrad Ekdahl-Askim olja 1938

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONRAD EKDAHL-ASKIM (1910-2002): Dam i tankar, signerad och daterad Ekdahl 38, olja på duk, 43x34 cm

330054

2015-09-26