Skrivbord 1800-tal

Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SKRIVBORD, 1800-tal, gustaviansk stil, sarg med 2 lådor, faner i alm, klädd skrivyta, dekorlister i mässing, ben avslut i mässing, höjd ca 78, 71x120 cm

Kuntoraportti

Slitage, nyckel samt ett lås saknas, kompletterad

330079

Päivämäärä:

2015-09-26