Skrivbord 1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD, 1800-tal, gustaviansk stil, sarg med 2 lådor, faner i alm, klädd skrivyta, dekorlister i mässing, ben avslut i mässing, höjd ca 78, 71x120 cm
Kuntoraportti
Slitage, nyckel samt ett lås saknas, kompletterad
330079
Päivämäärä:
2015-09-26