Fåtöljer 1 par ´´LC1´´

Fåtöljer 1 par ´´LC1´´
Fåtöljer 1 par ´´LC1´´
Fåtöljer 1 par ´´LC1´´
Fåtöljer 1 par ´´LC1´´
Fåtöljer 1 par ´´LC1´´
Fåtöljer 1 par ´´LC1´´
Fåtöljer 1 par ´´LC1´´
Fåtöljer 1 par ´´LC1´´

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LE CORBUSIER och CHARLOTTE PERRIAND, fåtöljer 1 par, modell LC1, tillverkade av Cassina, Italien, formgivna 1928, sits av brunt skinn signerad LC118134

Bruksslitage

330083

2015-09-26