Patty Harpenau

Patty Harpenau
Patty Harpenau
Patty Harpenau
Patty Harpenau

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PATTY HARPENAU (född 1959), Komposition, signerad och daterad 92, blandteknik på papper, 58x76 cm

330101

2015-09-26