Birger Mörk oljemålning

Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BIRGER MÖRK (född 1919): Kustvy, signerad och daterad Birger Mörk -65, olja på duk, ca 73x92 cm

Zustandsbeschreibung

330113

2015-09-26