Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BIRGER MÖRK (född 1919): Kustvy, signerad och daterad Birger Mörk -65, olja på duk, ca 73x92 cm
Zustandsbeschreibung
330113
2015-09-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner