Birger Mörk oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BIRGER MÖRK (född 1919): Träd i vinterskrud, signerad och daterad Birger Mörk -75-76, olja på duk, ca 66x73 cm
Kuntoraportti
330122
Päivämäärä:
2015-09-26