Elis Ryberg färglitografi

Elis Ryberg färglitografi
Elis Ryberg färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

1 200 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): I hamnen, signerad Elis Ryberg, HC, färglitografi, ca 52x42 cm

330127

2015-09-26