Sekretär 1700-tal
2015-09-26
330129
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SEKRETÄR, 1700-tal, furu, beslag i mässing, 4 lådor, snedklaff med bakomliggande inredning i form av lådor, höjd 101, 105 x 54 cm
Skador, lagningar, nyckel till klaff saknas,