Ulrica Hydman Vallien tuschteckning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRICA HYDMAN-VALLIEN (född 1938): Komposition, signerad och daterad Ulrica Hydman-Vallien -69, tusch på papper, 29x39,5 cm

330152

2015-09-30