Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
HERRBYRÅ, 1800-tal, imitationsmåleri, beslag i mässing, 7 lådor, höjd ca 143, 83 x 51 cm
Slitage och skador, delvis senare bemåning, nyckel saknas
330156
2015-09-26