Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

HERRBYRÅ, 1800-tal, imitationsmåleri, beslag i mässing, 7 lådor, höjd ca 143, 83 x 51 cm

Slitage och skador, delvis senare bemåning, nyckel saknas

330156

2015-09-26