Väggpendyl rokokostil
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, rokokostil, 1900-talets andra hälft, med pastellagedekor, dekor av blommor, blad och putto, förgylld, pendel finns, höjd ca 87 cm, Nyckel finns
Skador och delvis kraftigt bortfall, Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
330162
2015-09-26