Väggpendyl rokokostil

Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, rokokostil, 1900-talets andra hälft, med pastellagedekor, dekor av blommor, blad och putto, förgylld, pendel finns, höjd ca 87 cm, Nyckel finns

Skador och delvis kraftigt bortfall, Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

330162

2015-09-26