Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, 2 ljusarmar, höjd ca 67 cm

Slitage och skador, dekor borfall, spår av el,

330176

2015-09-26