Ron Wood John Lennon

Ron Wood John Lennon
Ron Wood John Lennon
Ron Wood John Lennon
Ron Wood John Lennon

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RONNIE WOOD (född 1947): "John", färgoffset, signerad Ronnie Wood, numrerad 63/290, 34x26 cm

330188

2015-09-26