Skåp 1800-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 2 dlr, allmoge, bemålat, brutet krön, invändigt med hyllplan, delvis orginalbemålning, höjd ca 202, 53 x103 cm, nycklar finns
Sena bemålning, retuscher, slitage, senare beslag, Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
330190
2015-09-26