Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL GUSTAF BRUMMER, bägare, silver, Åbo 1794, slät utsvängd fot, delvis förgylld, på livet svisselerad blad- och blomdekor, höjd 9,3 cm, vikt ca 58 g
Smärre bucklor
330204
2015-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här