Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), figurkomposition, signerad Lindström, 14/150, färglitografi, 65 x 49 cm

330205

2015-10-04