Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), figurkomposition, signerad Lindström, 14/150, färglitografi, 65 x 49 cm
330205
2015-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här