Vas Kanton

Vas Kanton
Vas Kanton
Vas Kanton
Vas Kanton
Vas Kanton
Vas Kanton
Vas Kanton
Vas Kanton

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, porslin, Kina, Kanton, 1900-talets första hälft, dekor med skulpterade dekorhänklar samt motiv av figurscener, höjd ca 19,5 cm

Slitage

330211

2015-09-28