Stol gustaviansk

Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk
Stol gustaviansk

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 1+1, gustavianska, en 1700-tal och en 18/1900-tal, kopian märkt Leon Ellström Stockholm 1891

PROVENIENS: Leufsta herrgård

Slitage och färgbortfall

330219

2015-09-26