Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 1+1, gustavianska, en 1700-tal och en 18/1900-tal, kopian märkt Leon Ellström Stockholm 1891
PROVENIENS: Leufsta herrgård
Slitage och färgbortfall
330219
2015-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här