Stolar 1 par sengustavianska

Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERIK HOLM, stolar, 1 par, (hallrättsmästare 1779-1814/19), sengustavianska, signerade EHOLM , sitthöjd ca 43 cm

PROVENIENS: Leufsta herrgård

Slitage och skador

330226

2015-09-26