Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ERIK HOLM, stolar, 1 par, (hallrättsmästare 1779-1814/19), sengustavianska, signerade EHOLM , sitthöjd ca 43 cm
PROVENIENS: Leufsta herrgård
Slitage och skador
330226
2015-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här