Golvvas

Golvvas
Golvvas
Golvvas
Golvvas
Golvvas
Golvvas

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVVAS, stengods, Höganäs, vitglaserad, stämplad EL höjd 50 cm

Bruksslitage

330295

2015-09-26