Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NILS LINDBERG (Småland, Unnaryds socken 1719-1788): Visar bl a Bröllopet i Kana, målad på väv, uppfodrad, ca 154 x 86 cm
Färgbortfall, omfattande skador, lagningar
330299
2015-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här