Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLJELAMPOR, 5 st, SKÅL, keramik, Egypten 716-30 fKr, PROVENIENS: Inköpt av svensk reseledare verksam i Egypten under 1970-80-talet
Smärre skador
330310
2015-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här