Egyptisk keramik

Egyptisk keramik
Egyptisk keramik
Egyptisk keramik
Egyptisk keramik

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

OLJELAMPOR, 5 st, SKÅL, keramik, Egypten 716-30 fKr, PROVENIENS: Inköpt av svensk reseledare verksam i Egypten under 1970-80-talet

Kuntoraportti

Smärre skador

330310

Päivämäärä:

2015-10-08