Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
USHAPTI, 9 st, Egypten 716-30 fKr, oglaserade, höjd 8-11 cm
PROVENIENS: Inköpt av svensk reseledare verksam i Egypten under 1970-80-talet
Smärre skador
330311
2015-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här