Egyptisk figur

Egyptisk figur
Egyptisk figur
Egyptisk figur
Egyptisk figur
Egyptisk figur
Egyptisk figur
Egyptisk figur
Egyptisk figur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANUBIS, trä, Egypten 716-30 fKr, längd 14 cm, PROVENIENS: Inköpt av svensk reseledare verksam i Egypten under 1970-80-talet

Skador och lagningar, saknar ett ben

330312

2015-10-08