Scarabéer och fajansfigurer efter antiken

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCARABÉER, 38 st, efter antiken, FIGURER, 10 st, fajans, efter antiken

Skador och lagningar

330317

2015-10-08