Bokhylla empirestil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets början, empirestil, fanérad i mahogny, beslag i mässing, med skåpdel, höjd 140, 146x38 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, fanérskador, ytan med färgskiftningar
330331
2015-09-26