Golvlampa 1900-talets första hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing, Louis XVI-stil, total höjd ca 159 cm

Smärre märken och bucklor, skärm med skador

330333

2015-09-26