Stig Borglind

Stig Borglind
Stig Borglind
Stig Borglind
Stig Borglind

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965): "Skeppsholmen", signerad Stig Borglind, torrnålsetsning, 19x28 cm

Gulnad

330340

2015-09-26