Hilding Linnqvist färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Stilleben med blommor, signerade Hilding Linnqvist, 55/300, färglitografi, 68x40 cm

330344

2015-09-26