Byrå i gustaviansk stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal, fanérad i mahogny, lister och beslag i mässing, senare marmorskiva, höjd 80, 99x54 cm
Nyckel saknas, bruksslitage, smärre fanerskador, av slag på ett ben
330365
2015-09-26