Erik Höglund olja

Erik Höglund olja
Erik Höglund olja
Erik Höglund olja
Erik Höglund olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERIK HÖGLUND (1932-1998): Mönster, signerad Erik Höglund och daterad -95 på spännramen, olja på duk, 73x92 cm

Smärre märken

330448

2015-09-27