Christer Edwardsson Schmiterlöw Stockholm
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
CHRISTER EDWARDSON SCMITERLÖW (1926-1995): "Vid Pålsundet", signerad och daterad Edwardson -92, olja på duk, ca 64x80 cm
Kuntoraportti
330450
Päivämäärä:
2015-09-27