Christer Edwardsson Schmiterlöw Stockholm

Klubbat för:

5 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

CHRISTER EDWARDSON SCMITERLÖW (1926-1995): "Vid Pålsundet", signerad och daterad Edwardson -92, olja på duk, ca 64x80 cm

Kuntoraportti

330450

Päivämäärä:

2015-09-27