Chiffonjé Karl Johan
Klubbat för:
7 400 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
CHIFFONJÉ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i ben och mässing, inredning fanérad i björk och masurbjörk, dragknoppar i ben
Kuntoraportti
Nycklar saknas, ej tillhörande nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Fanérskador, fanérbortfall, sprickor, nyckelbussningar saknas, 3 skadade dragknoppar
330452
Päivämäärä:
2015-09-27