Chiffonjé Karl Johan

Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan

Klubbat för:

7 400 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

CHIFFONJÉ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i ben och mässing, inredning fanérad i björk och masurbjörk, dragknoppar i ben

Kuntoraportti

Nycklar saknas, ej tillhörande nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Fanérskador, fanérbortfall, sprickor, nyckelbussningar saknas, 3 skadade dragknoppar

330452

Päivämäärä:

2015-09-27