Stig Slas Claesson Stockholm

Stig Slas Claesson Stockholm
Stig Slas Claesson Stockholm

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Vy över Stadshuset, signerad och daterad Stig Claesson 76,109/300, färgoffset, ca 43x50 cm

330454

2015-09-27