Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, omkring 1900, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, gallerkant, höjd ca 143, 65x32 cm
Ngt lösa metalllister, smärre ytskador. Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
330463
2015-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här