Vitrinskåp Louis XV-stil

Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, omkring 1900, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, gallerkant, höjd ca 143, 65x32 cm

Ngt lösa metalllister, smärre ytskador. Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

330463

2015-09-27