Patrik Andiné

Patrik Andiné
Patrik Andiné

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PATRIK ANDINÉ (född 1968), "I harlekin-vingar",
signerad Andiné, olja på pannå, 17x17 cm.

330464

2015-09-27