Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Prakt", signerad och daterad KA Pehrson -60, 4/38, färglitografi, bildmått 33x50 cm, Tryckt på Skansen av Anton Söderström
330477
2015-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här