KA Pehrson 4/38 exemplar

KA Pehrson 4/38 exemplar
KA Pehrson 4/38 exemplar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Prakt", signerad och daterad KA Pehrson -60, 4/38, färglitografi, bildmått 33x50 cm, Tryckt på Skansen av Anton Söderström

330477

2015-09-27