Uno Vallman litografi
Closed
2015-09-27
330490
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Motiv från båtvarv, färglitografi, signerad,205/290, 39x47 cm