Vas skål cloisonné Kina

Vas skål cloisonné Kina
Vas skål cloisonné Kina
Vas skål cloisonné Kina
Vas skål cloisonné Kina
Vas skål cloisonné Kina
Vas skål cloisonné Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, SKÅL, cloisonné, Kina, 1900-tal, dekor av blommor, vasens höjd ca 26, skålens diameter ca 20 cm

Smärre slitage

330495

2015-10-02