Skrivbord Louis XV-stil
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i mahogny, patinerade beslag, låda i sargen, skinnklädd skiva, ena sidan med blindlådor, höjd ca 78, 160x80 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Skinnklädseln med skador, smärre ytskador
330500
2015-09-27