Chiffonjé 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, fanérad i björk, beslag i mässing, inredning fanérad i björk, dragknoppar i ben, höjd ca 128, 123x54 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Lös listdel medföljer, ytskador

330502

2015-09-27