Alf Olsson olja

Alf Olsson olja
Alf Olsson olja
Alf Olsson olja
Alf Olsson olja
Alf Olsson olja
Alf Olsson olja

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF OLSSON (född 1925): "Par med röda moln", signerad och daterad Alf 77, olja på duk, ca 34x39 cm

Obetydligt färgbortfall längs ramkant

330503

2015-09-27