Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAYMOND GRANDJEAN (1929-2006), Frankrike, komposition, olja på duk, signerad, á tergo även daterad, 1962, 29x21 cm.
Smäre märken/dukskador
330504
2015-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här