Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG SELLÉN (1924-2001): Kompostition, signerad och daterad Stig Sellén 67, emalj, 35x77 cm, signerad a tergo Stig Sellén 1967
Nött i hörn
330518
2015-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här