Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TORULF G ENGSTRÖM (1909-1987): "Den gyldene kalven", signerad och daterad Torulf G Engström -73, emalj, 35x77 cm
330525
2015-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här